Çözüldü Laptop kapat tuşuna bastıktan "Bellek şu olamaz read" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RDem47

Centipat
Daha fazla  
Laptopu kapat tuşuna bastıktan hemen sonra aşırı kısa süreliğine bir hata veriyor. Hata bir uygulamayı indirdikten sonra çıkmaya başladı virüsle bir alakası olabilir mi ve çözümü nedir?

1714319544517.png

Laptopu kapat tuşuna bastıktan hemen sonra aşırı kısa süreliğine bir hata veriyor. Hata bir uygulamayı indirdikten sonra çıkmaya başladı virüsle bir alakası olabilir mi ve çözümü nedir?

Eki Görüntüle 2181047

Güç kablosunu veya adaptörün kablosunu çekin ve pilin bitmesini bekleyin. Aynı hata devam ediyorsa virüs yüzünden olabilir. Hiç güç planı ayarları ile oynadınız mı?

Evet oynadım işlemcinin ne kadar MHz aldığını ayarlamıştım.

Virüsten şüpheliysen MBAM ile tam tarama yap.
Overclock yaptıysan geri eski haline getir diyeceğim fakat bu sorun RAM kaynaklı gibi. Windows'un kendi sitesinde dosyaları onarmaktan bahsediyordu. CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp "SFC /SCANNOW" yazmayı dener misin?

Overclock yaptıysan geri eski haline getir diyeceğim fakat bu sorun RAM kaynaklı gibi. Windows'un kendi sitesinde dosyaları onarmaktan bahsediyordu. CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp "SFC /scannow" yazmayı dener misin?

Denedim hocam sonuç temiz.

Overclock yaptıysan geri eski haline getir diyeceğim fakat bu sorun RAM kaynaklı gibi. Windows'un kendi sitesinde dosyaları onarmaktan bahsediyordu. CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp "SFC /scannow" yazmayı dener misin?

Taramayı yaptığım zaman sonucu göndereceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı