Çözüldü Laptop klavyesi çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cls63 v8

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Houston, Texas
Daha fazla  
Arkadaşlar laptopumdan dün dersim bitince Roblox oynayacaktım, tam Roblox'u açtım klavye ansızın basmamaya başladı. Sadece W, A, S, D tuşları da degil tüm tuşlar basmıyordu. Roblox'u kendi sitesinden indirdim. Laptopta bir tek Zoom ile Roblox var ikisini de kendi sitelerinden indirdim. Başka herhangi bir uygulama yok. Sorunun Windows'dan değil klavyeden olduğunu düsünüyorum. Çünkü bütün teknikleri denedim. Hem de zaten laptop 2011 Mayıs ayından kalma. Ben klavyeyi kaldırıp size fotoğrafını da atacağım.

Dosya Ekleri

• IMG_20210603_105722.jpg
    IMG_20210603_105722.jpg
    196,7 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20210603_105713.jpg
    IMG_20210603_105713.jpg
    326,8 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_20210603_105709.jpg
    IMG_20210603_105709.jpg
    227,3 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:
Çözüm
Sadece Roblox'ta mı oluyor? Ayrıca klavyenize önceden su vb şeyler döküldü mü?

Hayır sadece Roblox'da değil internette dolaşırken de oluyordu, su vb. dökülmedi. Ancak demin cımbızla o klavyenin altındaki bant gibi şeyi yuvasına doğru ittirdim şu anda sorunsuz çalışıyor.
Sadece Roblox'ta mı oluyor? Ayrıca klavyenize önceden su vb şeyler döküldü mü?

Hayır sadece Roblox'da değil internette dolaşırken de oluyordu, su vb. dökülmedi. Ancak demin cımbızla o klavyenin altındaki bant gibi şeyi yuvasına doğru ittirdim şu anda sorunsuz çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Çözüm
Muhtemelen laptopla ani bir hareket yaptıktan sonra o kablo yerinden çıktı. Bir dahaki sefere daha dikkatli olun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı