Laptop klavyesine çay dökülmesi

Yenisini alırsan Tabi ki sorun düzelir. çay dökülen klavyede hasar var daha o çalışmaz.

Yardımınız için teşekkür ederim. Laptop klavyesi yerine, bir tane normal klavye alıp laptopa takıp kullanmayı düşünüyorum. Böyle kullanırsam bir sorun oluşur mu? Laptopun klavyesini nasıl devre dışı bırakabilirim acaba?

Aygıt Yöneticisinden Klavye kısmında devde dışı bırak seçeneği aktifse olabilir ama Çok pratik olacağını zannetmiyorum Bios'tan da devre dışı bırakabiliyorsun ama tavsiye etmem laptobun açılış sırasında olabilecek klavye gereksinimleri devre dışı olacağı için çok uğraştırır Birde laptobunuz güzel bir cihaz tavsiyem orjinal klavye alıp kullanmanız

Aygıt Yöneticisinden Klavye kısmında devde dışı bırak seçeneği aktifse olabilir ama Çok pratik olacağını zannetmiyorum Bios'tan da devre dışı bırakabiliyorsun ama tavsiye etmem laptobun açılış sırasında olabilecek klavye gereksinimleri devre dışı olacağı için çok uğraştırır Birde laptobunuz güzel bir cihaz tavsiyem orjinal klavye alıp kullanmanız

Şimdilik bir klavye alıp kullanmak istiyorum daha sonra orijinal alabilirim. Klavyeyi laptopa taktığım zaman çalışsın yeter. Aygıt yöneticisinden klavyeyi kaldırmayı denedim pc tekrar başlatınca tekrar yükleniyor. Program yardımıyla laptop klavyesini devre dışı bırakıp, yeni aldığım klavyeyi kullanma gibi bir yöntem yok mu? Çünkü laptop bazen otomatik olarak bazı tuşlara basıyor ve yeni aldığım klavyeyide tuşlara bastığı için etkileyebilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı