Laptop klavyesine meyve suyu döküldü

Tarata

Femtopat
Daha fazla  
Hemen ne yapmam lazım? Ben sadece ters çevirdim bekliyorum.

Laptopu kapatıp bataryayı çıkartın. Daha sonra kurumasını bekleyin. Kurumayı hızlandıracak işlemler uygulayabilirsiniz.

Kurutun bilgisayarı sonrasında açın, Pek bir sorun olacağını zannetmiyorum.

Ben biraz bekliycem ne olur ne olmaz diye ama yine de açın derseniz 1-2 saate açarım Yaklaşık 3-4 kaşık civarı döküldü

Doğru olanı yapmışsınız, sakın açmayın ilk önce. Üstünü silince içindekiler silinmeyecek ki. İçinin açılıp temizlenmesi lazım. İlk fırsatta temizlemeyi yaptırın yoksa gidebilir laptop.

Ben biraz bekliycem ne olur ne olmaz diye ama yine de açın derseniz 1-2 saate açarım Yaklaşık 3-4 kaşık civarı döküldü
Ne olur ne olmaz tamamen kuruduğundan emin olmadan açmanızı tavsiye etmem. Bataryayı çıkartıp kurumasını bekleyin. Laptop modeli ne bu arada tam olarak?

Ben biraz bekleyeceğim ne olur ne olmaz diye ama yine de açın derseniz 1-2 saate açarım Yaklaşık 3-4 kaşık civarı döküldü

Açarsanız kısa devre yapabilir. Sakın açmayın. En kötü 1 gün beklesin. İyice kurulayın. Bataryayı falan çıkartın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…