Çözüldü Laptop Mavi Ekran Verdikten Sonra Otomatik Onarım Ekranına Attı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

epodhii

Decapat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Herkese iyi Sosyaller, kullandığım laptopta Steam'e girmiştim, kapatmaya çalıştığımda bir türlü kapanmadı bende uyku moduna aldım bu sefer siyah ekranda kaldı. Sonra açtığımda mavi ekran verdi ve otomatik onarım kısmına attı. Daha önce de böyle olmuştu. HDD'den şüphelendiğim için bilgisayarcıya vermiştim. Şu an verebilecek zamanım olmadığı için konu açmak istedim. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bilgisayarı sıfırlasam sorun çözülür mü?

28FCD712-9AA3-472E-8243-C4E851D4ADCA.jpeg

5796E925-4532-4764-8747-7B599479DE9F.jpeg

FB83D532-E446-49DB-BDB9-F542CF412C8D.jpeg

image.jpg

Son düzenleme:
Çözüm
Arkadaşlar yazamadım kusura bakmayın. Bilgisayarı sıfırlayıp sorunu çözdüm fakat tekrar olma ihtimaline karşı geri yükleme noktası oluşturacağım. Yardımcı olan herkese teşekkürler. 🙂
Hocam sistem geri yükleme yapmayı denediniz mi? Ben öyle yapınca çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sistem geri yükleme yapmayı denediniz mi? Ben öyle yapınca çözüldü.

Daha önce geri yükleme noktası oluşturmamıştım hocam. 😕 Şimdi CMD'yi açıp “sfc /scannow” yazdım. Hard diskte bir sorun olmadığı kesin ama bir anda olunca telaş yaptım.

“Windows Kaynak Koruması istenen işlemi gerçekleştiremedi” yazdı hocam.

@Adanakebab hocam başka bir çözüm yolu biliyor musunuz? Bu arada teşekkürler.

Herkese iyi Sosyaller, kullandığım laptopta Steam'e girmiştim, kapatmaya çalıştığımda bir türlü kapanmadı bende uyku moduna aldım bu sefer siyah ekranda kaldı. Sonra açtığımda mavi ekran verdi ve otomatik onarım kısmına attı. Daha önce de böyle olmuştu. HDD'den şüphelendiğim için bilgisayarcıya vermiştim. Şu an verebilecek zamanım olmadığı için konu açmak istedim. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bilgisayarı sıfırlasam sorun çözülür mü?

Eki Görüntüle 1667638

Eki Görüntüle 1667639

Eki Görüntüle 1667640

Eki Görüntüle 1667641

Harddiskde sorun yok ise formatlayın en güncel sürücüleri yükleyin.

Daha önce geri yükleme noktası oluşturmamıştım hocam. 😕 Şimdi CMD'yi açıp “sfc /scannow” yazdım. Hard diskte bir sorun olmadığı kesin ama bir anda olunca telaş yaptım.

“Windows Kaynak Koruması istenen işlemi gerçekleştiremedi” yazdı hocam.
Güvenli moda girebiliyor musunuz hocam.
Geç kaldım 😅

Arkadaşlar yazamadım kusura bakmayın. Bilgisayarı sıfırlayıp sorunu çözdüm fakat tekrar olma ihtimaline karşı geri yükleme noktası oluşturacağım. Yardımcı olan herkese teşekkürler. 🙂

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı