Laptop monitör olarak nasıl kullanılır?

Marazali06

Hectopat
Laptopu PC'ye bağlayacağım. Laptopta VGA portu PC'de DVI portu boş DVI kablosu ve dönüştürücü önerilerinizi bekliyorum.

Uygulama ile olur ama çok akıcı olmaz harici olmuyor hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Laptopu PC'ye bağlayacağım. Laptopta VGA portu PC'de DVI portu boş DVI kablosu ve dönüştürücü önerilerinizi bekliyorum.

Laptoplarda ki girişler yanlış bilmiyorsam sadece görüntü aktarabiliyor. Yani bir laptopu uygulama vs. Kullanmadan kablo ile 2. Ekran olarak kullanamazsınız.

Hocam uygulamayla oluyor demişsiniz görmemişim nasıl oluyor anlatabilir misiniz?
Ben yanlış anladım monitoru 2.ekran olarak kullanacağım diye anladım sizin dediğiniz laptopun ekranını kasanın ekranı olarak kullanmak ki böyle birşeyde mümkün değil hocam.

Laptoplardaki HDMI sadece görüntü vermek için kullanılır, monitör şeklinde kullanabilmek için uygulama kurmak gerekir.

Ben yanlış anladım monitoru 2.ekran olarak kullanacağım diye anladım sizin dediğiniz laptopun ekranını kasanın ekranı olarak kullanmak ki böyle bir şeyde mümkün değil hocam.

Hocam 2 monitör olarak kullanacağım zaten sizin dediğinizi ben yanlış anladım ana ekran olarak kullanabiliyorum zannettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…