Laptop ne zaman alınmalı?

Pardon da 13 yıldır aynı dizüstü nasıl her türlü ihtiyacına cevap verebiliyor?
İhtiyaçlarınız sadece internet de takılmak sanırım ona karşılık verebilirde sadece :D
Evet aynen öyle youtube, film, müzik ve web de gezinti tüm beklentim herkes oyun oynama, video editleme vs yapmıyor.

2008'de almıştım sadece SSD taktım o sırada bile format atıp yeniden kurmadım aldığımdan beri aynı işletim sistemi aynı sürücüler gidiyor emektar.

Evet aynen öyle youtube, film, müzik ve web de gezinti tüm beklentim herkes oyun oynama, video editleme vs yapmıyor.

2008'de almıştım sadece SSD taktım o sırada bile format atıp yeniden kurmadım aldığımdan beri aynı işletim sistemi aynı sürücüler gidiyor emektar.
Yani onu her PC yapıyor zaten :D
SSD faktörü büyük bu iş için zaten HDD olsa aman aman...

Ben bu bahsettiğim cihazı, Acer 6930, 2008'de almadan 1 aydan daha kısa süre önce yine Vatan'dan Casper aldım Nirvana serisiydi web sitesi açıyorsun, traktör gibi böğürüyor, bırak HD'yi SD videoda bile "abi kapa git TV izle ne işin var Youtube ile?" diyordu.

her bilgisayar yapıyor da klavyesi, dokunmatik yüzeyi, sessiz çalışması ne alemde? İlk dizüstü cihazımı 2002'de aldım elimden geçmeyen marka kalmadı birkaç defa da bilgi işlem departmanlarında çalıştım, bugüne kadar en beğendiğim seri Acer'ın o serisi oldu fakat üreticiler farklı bir yönde üretime başladılar, hafiflik ve pil ömrü fonksiyonelliğin önüne geçti.

Örneğin şimdi çok nadir bir dizüstünde ikinci disk yuvasının olması veya 4 USB girişi olması, satıcıya bahsetsen 2 tane neyine yetmiyor abi der, oysa Acer 6930'da PCMCIA kartla beraber 8 USB girişi var.

Geri
Yukarı