Laptop Önerisi 5000TL

Weslor

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar;

1,5 sene önce eve hırsız girmesi sonucu canım asus g73sw laptopum çalındı. Bu zamana kadar acısıyla yaşadım falan ama artık yeni bir makine alma zamanı geldi. Bu süre zafında olaydan biraz uzak kaldım teknolojiyi çok takip edemedim.

Çalınana kadar asus işimi görüyordu. Kısaca ihtiyaçlarımı özetlersem eğer:

• Oyun ve iş için alınacak. Oyunlarda ultra oynayayım gibi bir derdim yok; akıcı olsun high olsun ya da mid-high olsun kafi.
  • İş için ise photoshop, illustrator gibi grafik programlarını aktif kullanıyorum; bunun yanında lightroom ile foto işliyorum nadiren olsa da video edit yapıyorum.

17'' ekran olmazsa olmazım.

Bu yönde araştırma yaptığımda vardığım sonuçlar:
  • gigabyte p27
  • msi ge70
  • asus n750

Bütçe 5000TL kadar artısı eksisi olabilir. Bunlardan önce inceliği dolayısı ile gs70 beğenmiştim ancak piyasada bulunmuyor sanırım. Şu an için asus a yakınım ama önerilerinizi dikkate almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu ürüne bakmanda fayda var: www.novabilgisayar.com: MSI GS70 2PC-484TR Stealth Notebook, Fiyat: 4.360 TL

GPU'su Maxwell değil fakat ihtiyaçlarına uygun, performanslı bir GPU. Stokta da var gözüküyor. İşlemci ve diğer bileşenler de gayet tatmin edici.

Selamlar; cevabınız için teşekkürler. Evet gs70 in nadir olduğu sitelerden biri baktım buraya ama msi gs70 lerin kodları kafamı çok karıştırıyor. üretim yılını bulamadım o yüzden şüpheliyim o makineye karşı. msi ın kendi sitesinde de bu kodlu makineye rastlayamadım

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı