25 bin TL'ye laptop önerisi

Bütçe
25.000 TL
25.000 liraya alacağın en iyi bilgisayar Acer olur. Acer Nitro 5 serisi çok güzel bir seri. Zamanında Nitro 5 ve Aspire 7 arasında kalmıştım ama oyuncu bilgisayarlarının görüntüsünü sevmediğim için Aspire 7 aldım. Pişman değilim hala kullanıyorum. Bilgisayarları geçen sene alacağımda çok fazla araştırdım ve bu bütçede Acer Nitro 5 ve HP Victus'tan başka iyi bir seçenek yok. Victuslarda ısınma problemi var genel olarak.

Dostum senin için araştırdım ve bu bilgisayarın fiyatı cidden çok iyiymiş. Geçen yıl almasam şu anda bunu alırdım herhalde. İşlemci süper, ekran kartı 3050 6GB.
Reklam değil satıcıyı bilmiyorum.

Son düzenleme:
Bana 25.000 lira altı Macbook linki atar mısın. Bekliyorum. Bir de para niye çöpe gidiyormuş boş ezber cümleler.
Elinin altında 3kg luk cayir cayir isinan bilgisayari adam niye taşısın. 12700h 3060 lisini kullandım bu arada. 10k ya satsalar almam.

Kapali kutuda da satan çok bu arada. Elinin altında internet var.

Elinin altında 3kg luk cayir cayir isinan bilgisayari adam niye taşısın. 12700h 3060 lisini kullandım bu arada. 10k ya satsalar almam.

Kapali kutuda da satan çok bu arada. Elinin altında internet var.
2. El bilgisayar atıyorsun :D Bu modeli ve 2. Elini atacağına acayip emindim. Bu model apple ın yüz karası modeli. Batarya dayanmaz, bilgisayar kasar, ram yetmez.. Rezil bir bilgisayar. Trendyol ve Amazon yorumlarına gir anlarsın. Zamanında alacaktım ve inceledim araştırdım ondan biliyorum.

2. El bilgisayar atıyorsun :D Bu modeli ve 2. Elini atacağına acayip emindim. Bu model apple ın yüz karası modeli. Batarya dayanmaz, bilgisayar kasar, ram yetmez.. Rezil bir bilgisayar. Trendyol ve Amazon yorumlarına gir anlarsın. Zamanında alacaktım ve inceledim araştırdım ondan biliyorum.
Attığım da 1.5 sene garantili cihaz.
Sıfır kutuda olanlari da buyur:

Daha atayım mı yoksa bu forum Acer Nitro satmak için mi kurulmuş?

Attığım da 1.5 sene garantili cihaz.
Sıfır kutuda olanlari da buyur:

Daha atayım mı yoksa bu forum Acer Nitro satmak için mi kurulmuş?
Hala bana Sahibinden ilanı atıyorsun. Böyle sahibinden üzerinden bakacak olursak ne Asuslar MSI lar bulunur. Ayrıca attığın model çöp diyorum ısrarla aynı modeli atmaya devam ediyorsun dostum anlamanda bi sıkıntı varsa söyle. Bilgisayar alacağımda uzun bir araştırma yaptım ve ona göre burda model önerisi yapıyorum acerin reklamını yapmıyorum. Bilgisayardan anladığın yok elmanın yapmış olmak için yaptığı çöpü atıyorsun hala.. Fanboy

Geri
Yukarı