Laptop şarj olurken elektriksel cızırtı

Tydeus

Decapat
Casper C900 kullanıyorum oldukça memnunum fakat küçük bir sorunum var. Cihazım şarjı %100 iken şarja takılı bir tekilde kullandığımda seste herhangi bir parazitlenme ve cızırtı olmuyor fakat şarj 80 diyelim şarja koyduğumda seste cızırtı e parazit oluyor. Bilgisayarı yeniden başlatmaya kalktığımda yeniden başlamıyor siyah ekran kalıyor. Normal pilde kullandığımla hiçbir şekilde seste sorun yok bilgisayar şarj olurken %100 olmadan önce seste sorun yaşıyorum. Sorun nedir sizce? Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onboard ses yongası ve şarj ünitesi biraz fazla yakın konumlandırılmış olabilir bilgisayar içinde.
Ek bilgi olsun, bilgisayarınızın şarjı %80 iken şarjı tam hızda yaparken, yani çok güç çekerken şarjınız %100 iken harcadığı kadar güç çekecektir bu da o parazitlenmeyi azaltacaktır.
İki çözüm var, ya böyle kabulleneceksiniz yada harici ses kartı alacaksınız

Sorunu çözdüm hocam şarj aletinin yüksek voktaj veriyormuş bilgisayara bu hafta sonu serviae göndericem bilgisayarı. Teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…