Laptop şarjda FPS 30-40 oluyor

Ylcnsalih

Centipat
Daha fazla  
7 ay önce Gaming laptop aldım. Genelde Valorant oynuyorum şarjda oynarken sabit 144 FPS alıyordum ortalama ve şarjda değil iken 30 FPS alıyorum. Şu anda ise laptop 7 aylık iken şarja takıyorum ve 30-40 arası FPS alıyorum anlamadım nasıl düzletebilirim laptopta yeni.

7 ay önce Gaming laptop aldım. Genelde Valorant oynuyorum şarjda oynarken sabit 144 FPS alıyordum ortalama ve şarjda değil iken 30 FPS alıyorum. Şu anda ise laptop 7 aylık iken şarja takıyorum ve 30-40 arası FPS alıyorum anlamadım nasıl düzletebilirim laptopta yeni.

Oyun içi ısınma değerlerine bakın MSI Afterburner ile eğer driverlar güncel değilse onları güncelleyin düzelmediyse format atın bir de öyle deneyin

Sistem özelliklerini söylersen daha iyi yardımcı olabiliriz.

Sistem özelliklerin ne

Sistem özelliklerini söylersen daha iyi yardımcı olabiliriz.
Gtx 1650 Tl , 8 GB ram, i5 10.Nesil, 144 hz özelikleri böyle ama özellikleri iyi yani bundan kaynaklandığını düşünmüyorum.

Sistem özelliklerin ne
Gtx 1650 Tl , 8 GB ram, i5 10.Nesil, 144 hz özelikleri böyle ama özellikleri iyi yani bundan kaynaklandığını düşünmüyorum

Oyun içi ısınma değerlerine bakın MSI Afterburner ile eğer driverlar güncel değilse onları güncelleyin düzelmediyse format atın bir de öyle deneyin
NZXT Cam uygulamasından baktım en fazla 75-80 oluyor cpu ısınması uygulamadayken

Son düzenleme:
GTX 1650 TL, 8 GB RAM, i5 10.Nesil, 144 Hz özelikleri böyle ama özellikleri iyi yani bundan kaynaklandığını düşünmüyorum.

GTX 1650 TL, 8 GB RAM, i5 10.Nesil, 144 Hz özelikleri böyle ama özellikleri iyi yani bundan kaynaklandığını düşünmüyorum

NZXT Cam uygulamasından baktım en fazla 75-80 oluyor CPU ısınması uygulamadayken

Ekran kartınınkide önemli driverları güncellemeyi dene Game Ready sürücüsünü indir

Geforce experience uygulamasından "whisper mode" ayarını kontrol ediniz.(Laptop şarjdayken FPS kısıtlayıcı özellik)

Geri
Yukarı