Laptop satın almak için beklemeli miyim?

mesutc4

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yazın fiyatlar düşer mi? Kampanya vs olur mu? Sizce şimdi alsam pişman olur muyum?

Dolar yukarı yönde gidiyor böyle bir şey olacağını sanmam he indirim olabilir ama o zamanda şu anki fiyata düşer diye düşünüyorum. Bence ihtiyaç varsa beklemeden alın.

Bence uygun fiyat kovala en kısa sürede al. Türkiye kara kutu gibi ne olduğu belli olmuyor. 3 Gün sonra 15k daha zamlanınca da insanın zoruna gidiyor.

Atı alan üsküdarı geçti. Düşüş imkansız neredeyse.

Mucize yapıp faizi %25'e falan çekmedikeleri sürece fiyatlar artmaya devam edecek. Bu devirde ne alırsanız kardır.

Hocam ne amaç ile alacaksın bilmiyorum ancak 6000 serisi işlemcili laptoplar çok çekici duruyor, yaz sonuna doğru çıkacaktı galiba.

@kronik1907 hocam (sakıncası yoksa) ayıptır sorması, niye beğenmedim attın?

Edit: @kronik1907 Hocam şimdi farklı konuda bunu konuşmayalım, o konuda cevabımı yazacağım.

Son düzenleme:
Türkiye de bir ürünü ne kadar erken alırsanız okadar kârdasınız. İki ay önce aldığım laptop şimdi 2.000 tl daha zamlı ceptelefonu da böyle arabada evde.

Birşey satın almak için beklemeyin direk alın.

Arkadaşlar yazın fiyatlar düşer mi? Kampanya vs olur mu? Sizce şimdi alsam pişman olur muyum?

Uzmanlar yıl sonuna kadar doların 23 olacağını söylüyor sen yine de temmuza kadar bekle derim kampanyalar o sıralarda başlıyor.

Bu soruyu bana sorabilmeniz için.
Yanlış bir bilgilendirme yapmadığım yorumuma bir kelam etmeden bir şeyler yazmadan beğenmedim butonuna tıklamanızın sebebini sorgulamanız lazım ilk önce.

Dosya Ekleri

• 1653695033782.png
    103,6 KB · Görüntüleme: 38
Almak için en iyi zaman şuan. İki ay daha bekleyemeye kalkarsan dolara kurban gidebilirsin bende haziran 5-6 gibi almayı düşünüyorum. Bütçeniz nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…