Laptop soğutucu tavsiyesi

HasanAbb

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Son düzenleyen: Moderatör:
Soğutucu 1 daha çok iş yapar gibi @345291 birader 20 derece soğutmasına gerek yok işe yaramıyorlar ama çok fazla model var ve her sene üretiliyorlar şu foruma soruların cevaplarını yazacaksanız girin kardeşim millete akıl verecekseniz düzgün verin ben kullanıyorum çok güzel işe yarıyor 75-80 arası oluyor en fazla.

Soğutucu 1 daha çok iş yapar gibi @345291 birader 20 derece soğutmasına gerek yok işe yaramıyorlar ama çok fazla model var ve her sene üretiliyorlar şu foruma soruların cevaplarını yazacaksanız girin kardeşim millete akıl verecekseniz düzgün verin ben kullanıyorum çok güzel işe yarıyor 75-80 arası oluyor en fazla.
Benim laptopa stand aldım daha çok işe yaradı.

Boşluk oluşursa da aynı işi görüyor zaten . Ve akılda vermiyorum. Sadece arkadaşa boşuna onu almasın daha ucuza bir eşyayla aynı işi yapabiliyor. Bilgisayardan güç alıyorlar zaten .
Öyleyse öyle diyeceksin işte herkes de işe yaramayabilir düzgün akıl ver dediğim gibi.

Ve zaten laptopun tasarımına göre bir işe yarayabilir. Hava ızgarası yoksa işe yaramaz zaten.

Boşluk oluşursa da aynı işi görüyor zaten . Ve akılda vermiyorum. Sadece arkadaşa boşuna onu almasın daha ucuza bir eşyayla aynı işi yapabiliyor. Bilgisayardan güç alıyorlar zaten .
kablosunu laptop'a takmıcam prize takıcam o yüzden problem oluşturmaz, konuyu daha fazla dağıtmayalım lütfen :)

Geri
Yukarı