Çözüldü Laptop temizledikten sonra gelen ekran nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Noanow

Hectopat
Kek günü
Merhaba, laptopumu içini açıp temizledim sonra açılmadığı için RAM'lerin yerini değiştirip açtım açıldı fakat daha önce görmediğim bir ekran geldi. Ne yapmalıyım? Hiçbir fikrim yok.

Çözüm
TPM sıfırlansın mı diye soruyor. Sıfırlarsanız bilgisayar açılmayacaktır. N ye basarak eski TPM kaydını tutmayı seçin.
TPM sıfırlansın mı diye soruyor. Sıfırlarsanız bilgisayar açılmayacaktır. N ye basarak eski TPM kaydını tutmayı seçin.

Çözüm

N ye bastığımda bip diye ses çıkıyor bir şey olmuyor hayır basıp açtım ancak her açılışta bunu soruyor nasıl düzeltebilirim?

N ye bastığımda bip diye ses çıkıyor bir şey olmuyor hayır basıp açtım ancak her açılışta bunu soruyor nasıl düzeltebilirim?

CPU'yu çıkarıp taktınız mi? Sisteminizde BitLocker kapalı ise sifirlayabilirsiniz ama eğer açıksa yapmayın.

CPU'yu çıkarıp taktınız mi? Sisteminizde BitLocker kapalı ise sifirlayabilirsiniz ama eğer açıksa yapmayın.

CPU anakarta tümleşik çıkartmam imkansız BitLocker olayını pek bilmiyorum ancak BIOS şifresi var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…