Laptop ve kasaları sökmek için tornavida seti önerisi

Nalburadan 3 liraya alacağın tek tip küçük yıldız tornavida ile bütün kasayı söküp toplayabilirsin. Elin yatkınsa tırnak makası ile de açabilirsin. Denedim ve hiçbir zararı olmadı.

Edit:
Bosch marka olanınki şantiye tipi. Çok büyük, işine gelmez. Xiaomi güzelmiş.

Ben alsam Xiaomi alırdım.

Tırnak makası sert olduğundan dolayı illaki zararı olacaktır. Onun yerine pena kullanmak en iyisi.

Hocam sadece laptop olsa bu ve diğer Xiaomi işinizi görürdü ama kasa da söküp takacağım diyorsanız Bosch'a kesin ihtiyacınız olcam onun ulaşabilceği zor noktalar ve güç gereksinimi olan kısımlar diğeriyle karşılanamaz.

Hocam karma şekilde kullanacağım için şarjlılardan vazgeçtim. Gücü bazı durumlarda yetmeyebilir.
Tüm ihtiyaçlarımı karşılayabileceğim en beğendiğim şuydu. Laptopun dış kasasını açabileceğim ekstra aparatlar bulunduğu için beğenmiştim. Eğer iyi değilse Bosch ve Xiaomi Mijia'ya bakacağım.

Son düzenleme:
Hocam karma şekilde kullanacağım için şarjlılardan vazgeçtim. Gücü bazı durumlarda yetmeyebilir.
Tüm ihtiyaçlarımı karşılayabileceğim en beğendiğim şuydu. Laptopun dış kasasını açabileceğim ekstra aparatlar bulunduğu için beğenmiştim. Eğer iyi değilse Bosch ve Xiaomi Mijia'ya bakacağım.
Bu hem iki yönden de işinizi görür ve daha kapsamlı hocam. Ben biraz marka takıntısından boschtan şaşmadım.

Geri
Yukarı