Laptop vs masaüstü PC yükseltme

Orta halli bir kasa mı? Teknoloji ilerliyor biz ekonomiden dolayı geride kalıyoz düşük bir sistem o fiyata RTX 2080 orta oluyor zaten fiyatıda belli.

Çok çok haklısınız hocam fakat günümüzde hükümetimizin sürdürdüğü politikalar sebebiyle orta halli bir kasa toplasam monitör dahilinde bu bana 8 Bin TL'ye mal olacaktır.
Maalesef 2.El sistem satanlar var letgo vs oraya bakmanı tavsiye ederim.

Orta halli bir kasa mı? Teknoloji ilerliyor biz ekonomiden dolayı geride kalıyoz düşük bir sistem o fiyata RTX 2080 orta oluyor zaten fiyatıda belli.
Haklısınız hocam işte bu sebepten dolayı da elimdekileri geliştirmek istiyorum.
Maalesef 2.El sistem satanlar var letgo vs oraya bakmanı tavsiye ederim.
Çok teşekkür ederim

Haklısınız hocam işte bu sebepten dolayı da elimdekileri geliştirmek istiyorum.

Çok teşekkür ederim

Letgoya bakarken sinir hapı al yatıştırsın seni. O kadar saçma fiyatlar var ki adama mesaj atıp güzel bir sövesin geliyor.

Letgoya bakarken sinir hapı al yatıştırsın seni. O kadar saçma fiyatlar var ki adama mesaj atıp güzel bir sövesin geliyor.
Çok fazla sosyal medyada buna şahit olduğum için pekte oralara elimi süresim gelmiyor açıkçası

Çok fazla sosyal medyada buna şahit olduğum için pekte oralara elimi süresim gelmiyor açıkçası
Oradan bilgisayar alınmaz ama parça parça alacaksan bakabilirsin öyle satanlar piyasa kurbanı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…