Çözüldü Laptop "Wi-Fi ağ bulunamadı" hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kaanator26

Decapat
Daha fazla  
YT'deki her videoyu denedim ama çözülmüyor. Telefonumun internetine bağlanıyor ama modemi görmüyor. Nasıl çözerim?

Çözüm
Format son seçeneğiniz olsun bence. Öncelikle modemi resetlemişsinizdir diye düşünüyorum. Resetlediyseniz hard reset deneyebilirsiniz. O da olmazsa laptop için driver değişikliği deneyin. Son sürüm driver yüklü olduğundan eminseniz bir önceki driverları da deneyebilirsiniz.

Hocam çözdüm şu kablolar yerinden çıkmış sağ olun.
Modeminiz 5GHz dağıtıyor ve laptop bunu desteklemiyor olabilir mi? Bende eski bir laptop var. İnterneti router ile hem 5GHz hem 2.4 GHz dağıtıyorum. 5GHz'yi görmüyor hiç.

Modemde 2.4GHz de çalışıyor 5 GHz de laptop sadece 2.4 görüyor ama onu biliyorum ne yapabilirim?

Sorunu format çözebilir mi bir de.

Format son seçeneğiniz olsun bence. Öncelikle modemi resetlemişsinizdir diye düşünüyorum. Resetlediyseniz hard reset deneyebilirsiniz. O da olmazsa laptop için driver değişikliği deneyin. Son sürüm driver yüklü olduğundan eminseniz bi önceki driverları da deneyebilirsiniz.

Format son seçeneğiniz olsun bence. Öncelikle modemi resetlemişsinizdir diye düşünüyorum. Resetlediyseniz hard reset deneyebilirsiniz. O da olmazsa laptop için driver değişikliği deneyin. Son sürüm driver yüklü olduğundan eminseniz bir önceki driverları da deneyebilirsiniz.

Hocam çözdüm şu kablolar yerinden çıkmış sağ olun.

Dosya Ekleri

• Screenshot_17.png
    Screenshot_17.png
    311,8 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı