Çözüldü Laptop Wi-Fi sinyali sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Roity

Hectopat
Daha fazla  
Format amaçlı kasayı açmıştım. Aygıt yöneticisinden driverları da kontrol ettim.
WLAN kartının da durumu bu şekilde. Sorunun ne olduğunu anlayamadım.

20201012_185903.jpg
20201012_185255.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam internette yabancı ve yerli kaynaklara baktım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda olduğu gibi bir tane giriş hepsinde boş. Sorun başka bir şey olabilir.
Cevap için teşekkürler ama Windows güncelleştirmesini yapıp ekran kartı sürücüsünü indirince garip bir şekilde çalışmaya başladı, sorun yazılımdaymış.
Bu açıklamayı nedense yeni mesaj olarak atamadım hep sonuncu mesajımı düzenliyordu. Konu çözülmüştür.
-Önceden bağlanıyordu yeni diski takmak için birçok kez kasayı açıp kapattım
-Hayır hiç tamirciye gitmedi
-Bir teşhisi koyabilsem :(

Windows güncelleştirmesini yapıp ekran kartı sürücüsünü indirince garip bir şekilde çalışmaya başladı, sorun yazılımdaymış. Teşekkürler ilginiz için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videoda olduğu gibi bir tane giriş hepsinde boş. Sorun başka bir şey olabilir.

Cevap için teşekkürler ama Windows güncelleştirmesini yapıp ekran kartı sürücüsünü indirince garip bir şekilde çalışmaya başladı, sorun yazılımdaymış.
Bu açıklamayı nedense yeni mesaj olarak atamadım hep sonuncu mesajımı düzenliyordu. Konu çözülmüştür.

Çözüm
Çözüldü olarak raporlarsanız [çözüldü] işareti atıyor modlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı