Laptopa Ekran Kartı, İşlemci ve RAM Ekleme

Cukurdata

Hectopat
Daha fazla  
Geçen yaz bilgisayar toplamak istemiştim ama çeşitli sorunlar nedeniyle olmamıştı. Başlıkta bahsettiğim gibi bir şeyi nasıl gerceklestirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bunu denemek istedim zamanında ama hepsi mümkün olmayabilir. Ekran kartı mxm girişi yoksa olmuyormuş bilgim bu kadar.

İşlemci U tipi değil ise değişebilir ama uyumluluğunu ve benzeri özellikleri iyice araştır benimde bununla ilgili bir konum var hala cevap bekliyorum.

Ram takviyesi yaptım daha önce, aynı marka bile değillerdi ama özellikleri birebir tuttu hala bir sıkıntı yaşamadım.

Lenovo G580 işlemci değişimi

Öncelikle GPU değiştiremezsiniz. İşlemci değişimi yaparsınız ancak pek önerilmez. RAM eklesinizde sizin işinizi görmez. Çünkü bir kişi ekran kartı değişimi ile alakalı soru ile geliyorsa oyunlarda problem yaşıyor demektir:) Astarı yüzünden pahalıya gelir. Uğraştığınıza değmez cihazınızı satıp yeni alın derim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı