Laptopa formattan sonra internet hızı çok düştü

Batınf10

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle ben laptop kullanıcısıyım ve bundan 2 yıl önce bilgisayarı açtığımda kurtarma hatası verdi ve bilgisayarı açtığımda kurtarma yazıp BIOS'a yönlendiriyordu. Sonra flaşla masaüstüne atılan formatlardan benim laptopa attık ve attıktan sonra bilgisayar açıldı ama internet hızı cok düştü. Aynı odada formattan önce 5 tık ve gayet güçlü iken formattan sonra aynı odada 1 tık bile zor görüyorum. Bunun sorunu nedir? Bilgisayarı sıfırladım ve driver guncelledim ama düzelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızda Speedtest sitesi üzerinden bir hız testi yapıp sonuçlarını paylaşıp, aynısını başka cihazdan (telefon vs.) dener misiniz? Hızlar aynı ise laptopunuzdan kaynaklı bir sorun değildir.

Bilgisayarınızda Speedtest sitesi üzerinden bir hız testi yapıp sonuçlarını paylaşıp, aynısını başka cihazdan (telefon vs.) Dener misiniz? Hızlar aynı ise laptopunuzdan kaynaklı bir sorun değildir.

.

Kanka önceden denedigimde 40'in üstüne çıkıyordu ayni sekilde telefondada 40'in üstüne çıkıyor şimdi de telefonda 40 cekiyor ayni odada ama bilgisayarda 15'i zor görüyor

Yeni konular

Geri
Yukarı