Laptopa harici ekran bağlama aparatı

mr.jacob

Decapat
Laptopa masaüstü ekran kartı bağlamak istiyorum, bu konuda internetten de biraz araştırdım, ekran kartını bağlamak için bazı malzemeler lazım. Şimdi benim sormak istediğim şey şu, resimde görünen malzeme masaüstü ekran kartını laptopa bağlamama yardımcı olur mu acaba (bir de yanına güç kaynağı alırsam) ? İnternette bu malzemenin ( bildiğim kadarıyla ekran kartı için anakart görevini üstlenecek) fiyatı 200 TL civarında belki de daha yüksek, ama bu malzemenin fiyatı 30 TL civarında ( n11.com'da). Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler...
373361

Çözüldü

Arkadaşlar ben bu konuyu baya bir araştırdıktan sonra bazı şeyleri öğrendim, bildiğim kadarıyla ikisinin arasındaki fark, birisi dizüstü bilgisayarımıza görüntü vermiyor ( ucuz olanı ),sadece harici ekrana görüntü verebiliyor, diğeri ise dizüstü bilgisayarın kendi ekranına görüntü verebiliyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı