Çözüldü Laptopa ikinci monitör takınca laptop paneli harici GPU üstünden kullanılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lüks artvin

Centipat
Daha fazla  
Acer Gaming laptopa ikinci bir monitör taktım. Ben ana ekranda ekran kartının sürekli RTX3060 olmasını istiyorum fakat NVIDIA denetim masasında çıkmıyor. İkinci monitörü takınca RTX3060 yan monitörde aktif oluyor. Bunu düzeltmenin yolu var mı?

1712658211725.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla olmuyor çünkü HDMI çıkışı veya mini display kullanıyorsanız direkt olarak harici karta bağlı, bu yüzden ikinci ekrana görüntü çıkışı sağlıyor.

HDMI gördüğünüz üzere RTX3060 üstüne bağlı. Laptop panelini de RTX3060 yönetsin istiyorsanız MUX Switch veya Advanced Optimus gerekli. Laptop modelini tam yazar mısınız? Eski kasa ise MUX yoktur fakat yeni kasa ise istediğiniz şeyi yapabilmeniz gerekmekte.

HDMI gördüğünüz üzere RTX3060 üstüne bağlı. Laptop panelini de RTX3060 yönetsin istiyorsanız MUX Switch veya Advanced Optimus gerekli. Laptop modelini tam yazar mısınız? Eski kasa ise MUX yoktur fakat yeni kasa ise istediğiniz şeyi yapabilmeniz gerekmekte.

Acer Nitro 5 AN515-57 modeli, geçen sene almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı