Laptopa orijinal Windows'u geri yükleme

reddragon

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben bugün 2.el laptop aldım. Toshiba L850-15j modeli normalde orjinal Windows 7 home basic fakat satan kişi bilgisayara format atıp Windows 7 ultimate yüklemiş. Recoveryi ile orjinal Windows'a dönemiyorum. Acaba Windows'un orjinalliği bozulmuş mudur ? Ben aslında makinenin orjinal Windows'u yükleyip ondan da Windows 10 ugrade etmek istiyorum. Bu mümkün mü ve nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazın altında yer alan etikette lisansı yazar. O lisans ile uyumlu Windows sürümünü sorunsuz etkinleştirebilir ve Windows 10'a upgrade edebilirsiniz.
Teşekkürler

Cihazın altında yer alan etikette lisansı yazar. O lisans ile uyumlu Windows sürümünü sorunsuz etkinleştirebilir ve Windows 10'a upgrade edebilirsiniz.
Bendeki sürüm windows 7 home basic oa mea yazıyor. Bu sürümü nerden indirebilirim? Toshiba canlı destekte 30 tl karşılığında recovery cd sini göndereceğini söylediler. Acaba para vermeden bu sürümü nerden indirebilirim?

eğer işletim sistemin OEM ise yani ayrı cd olarak verilmemişse, bu işletim sisteminin hard diske yüklendiğini gösterilir ve eğer format atan onu silmişse malesef orjinal windowsun gitmiş demektir, çözümü ise pc yi garantiye gönderip hard diske tekrar yeni recovery imajının yüklenmesidir buda yaklaşık 100 tl civarı tutuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı