Laptopa virüs bulaştı

Berat0007

Femtopat
Daha fazla  
Dün internetten hıtmen 2 Türkçe yaması indirirken bilgisayarıma virüs bulaştı. Malwarebytes virüs proglamıyla virüsleri temizledim yani çıkanların hepsini temizledim. Ama laptopum internet bağlantısı olduğu zaman sıcaklık bir anda 70-75derecelere kadar yükseliyor internet bağlantısını kapatınca normal derecesine dönüyor 40-45derece oluyor. Gerekli birçok işlemi yaptım format atmayı düşünüyorum format attıktan sonra sorunum çözülür mü?..
Bir de virüs tehdit korma ayarlarındaki bulut tabanlı koruma ve otomatik örnek gönderimi (bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir) yazıyor sadece ikisinde bunları düzeltiyorum biraz zaman geçiyor tekrar eskisi gibi olur.
Tek diyeceğim temiz bir format sorunumu çözer mi?

Dosya Ekleri

• 9E025325-6321-4697-A060-8F7D6572691B.jpeg
    9E025325-6321-4697-A060-8F7D6572691B.jpeg
    110,8 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Dün internetten hıtmen 2 Türkçe yaması indirirken bilgisayarıma virüs bulaştı. Malwarebytes virüs proglamıyla virüsleri temizledim yani çıkanların hepsini temizledim. Ama laptopum internet bağlantısı olduğu zaman sıcaklık bir anda 70-75derecelere kadar yükseliyor internet bağlantısını kapatınca normal derecesine dönüyor 40-45derece oluyor. Gerekli birçok işlemi yaptım format atmayı düşünüyorum format attıktan sonra sorunum çözülür mü?..
Bir de virüs tehdit korma ayarlarındaki bulut tabanlı koruma ve otomatik örnek gönderimi (bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir) yazıyor sadece ikisinde bunları düzeltiyorum biraz zaman geçiyor tekrar eskisi gibi olur.
40-45 derece normal değil ki zaten.

Eğer emin değilseniz karpersky ile taratın sıcaklık sorunu ise tozlardan olabilir fakat formatta her iki sorunun çözümü.

Dün internetten hıtmen 2 Türkçe yaması indirirken bilgisayarıma virüs bulaştı. Malwarebytes virüs proglamıyla virüsleri temizledim yani çıkanların hepsini temizledim. Ama laptopum internet bağlantısı olduğu zaman sıcaklık bir anda 70-75derecelere kadar yükseliyor internet bağlantısını kapatınca normal derecesine dönüyor 40-45derece oluyor. Gerekli birçok işlemi yaptım format atmayı düşünüyorum format attıktan sonra sorunum çözülür mü?

Format çözer.
Ama laptop Monster Abra serisi mi?

Dün internetten Hıtmen 2 türkçe yaması indirirken bilgisayarıma virüs bulaştı. Malwarebytes virüs proglamıyla virüsleri temizledim yani çıkanların hepsini temizledim. Ama laptobum internet bağlantısı olduğu zaman sıcaklık bir anda 70-75derecelere kadar yükseliyor internet bağlantısını kapatınca normal derecesine dönüyor 40-45derece oluyor. Gerekli bir çok işlemi yaptım format atmayı düşünüyorum format attıktan sonra sorunum çözülür mü lütfen yardımcı olun...
Format çözer.
Ama laptop Monster Abra serisi mi?
Monster Abra A7 v12.4
40-45 derece normal değil ki zaten.
Eğer emin değilseniz karpersky ile taratın sıcaklık sorunu ise tozlardan olabilir fakat formatta her iki sorunun çözümü.
Bence bu tozlanmayla pek alakalı değildir 2ay oldu alalı video var bende internet bağlantısı yokken 42derece civarında internet bağlantı yapınca direk 70lere çkıyor durduk yere

Dosya Ekleri

• D1752939-FF01-4C9C-8461-AD3630175E4A.jpeg
    D1752939-FF01-4C9C-8461-AD3630175E4A.jpeg
    110,8 KB · Görüntüleme: 33
Isınma sorununuz laptop kaynaklı, Monster ucuz laptop kasası kullanıyor.
Benim internet bağlı değilken ısınmadan yana problemim yok yazıdada belirttim dün indirdiğim yamadan sonra laptobum internete bağlandıktan sonra ısınması aşırı yükseliyor bunun sebebi virüs olduğuna eminim ben sadece format atsam kesin çözüme ulaşır mıyım onu merak ediyorum

Geri
Yukarı