Laptopa Windows 7 kurduktan sonra sürücüler yüklenmiyor

Ethernet kablosunuda algılamıyor ki nasıl aktarabilirim laptopa bunu.

Evinizde farklı bir laptop var mı? Ayrıca telefoncularda falan 70 TL civarında satılan Wi-Fi adaptörleri var. Bilgisayarında DVD sürücüsü var ve çalışıyor ise deneyebilirsin. (satılanlardan bazılar tak çalıştır uyumsuz ve bunun için CD üzerinden bir sürücü yüklemen gerekiyor.)

Evet bir laptop daha var peki ne yapmalıyım detaylı anlatirmisiniz

Modeli ve içinde kurulu işletim sistemi nedir peki? Eğer bilmiyorsan resim de atabilirsin tipinden anlaşılır zaten.
Samsungun eski modellerinden benim laptoptan daha eski ve Windows 10 kurulu tam modelini bilmiyorum pcnin

Samsung'un eski modellerinden benim laptoptan daha eski ve Windows 10 kurulu tam modelini bilmiyorum PC'nin.

Sizin mi peki? Kusura bakmayın ama yapabileceğiniz en iyi ve basit şey Windows 10 kurmak.

Sizin mi peki? Kusura bakmayın ama yapabileceğiniz en iyi ve basit şey Windows 10 kurmak.
Evet bilgisayar bizim. Bilgisayar duzelsinde ne kurarsak kuralım peki nasıl Windows 10u geri kurabilirim Windows old dosyası falan duruyor lazım olacaksa

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

USB hazırlama işlemlerini diğer bilgisayadan yapın. Bilgisayarınızda SSD takılıysa zaten hız konusunda çok derdiniz olmaz diye düşünmekteyim.

Usbyi normalde şuan takınca algilamiyor boot ekranında algilayacakmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…