Laptopda Monster tercih edilir mi?

Hocam Monster çok tavsiye etmem, kasası çatlayandan bataryası şişene kadar birçok sorun gördüm. Bence Hp, Asus gibi markalar daha kaliteli cihazlar üretiyor.
Ben de öyle düşünüyorum ama forumda çok fazla Monster tavsiyesi görüyorum, belki düzelmiştir diye sormuştum hocam. Zaten baktığım 10-11k fiyat aralığında Asus, HP ve Monster vardı, bunu eleyeceğim sanırım.

Hayır, çöpe atacak paranız yoksa almayın, aldırmayın. Monster fason üretimdir ve bundan kaynaklanan bir çok kronik problem var, her modelde bu kronik problem değişiyor ama bitmiyor.
3050 ile 3050ti arasında aman aman bir fark var mı hakim değilim ama asus'un şuuuuu modelini tavsiye edebilirim. 8 GB ramlisi 10 küsür bir fiyatı vardı o da alınıp ileriki dönemde ekleme ram yapılabilir.
Az önce baktım stok var idi… Örnek olması için başka link bırakıyorum. Linkkk

Ben de öyle düşünüyorum ama forumda çok fazla Monster tavsiyesi görüyorum, belki düzelmiştir diye sormuştum hocam. Zaten baktığım 10-11k fiyat aralığında Asus, HP ve Monster vardı, bunu eleyeceğim sanırım.
Hocam ben Hp markasına ön yargılı birisi olarak 3060'lı Omen satın aldım, aylardır kullanıyorum. Cihaz ağır yük altında çok iyi çalışıyor, Pavılıon kullanan arkadaşlarım da gayet memnun. Bunun yanında Asus da çok kaliteli cihazlar üretiyor. Hangisini denk gelirse satın alın, pişman olmazsınız. Fiyatlar çok hızlı yükseliyor maalesef.

Hocam ben Hp markasına ön yargılı birisi olarak 3060'lı Omen satın aldım, aylardır kullanıyorum. Cihaz ağır yük altında çok iyi çalışıyor, Pavılıon kullanan arkadaşlarım da gayet memnun. Bunun yanında Asus da çok kaliteli cihazlar üretiyor. Hangisini denk gelirse satın alın, pişman olmazsınız. Fiyatlar çok hızlı yükseliyor maalesef.
Eskiden HP laptoplar için ayak ısıtıcısı derdik hey gidi günler :D Ama doğru son zamanlarda baya kırdı ön yargıyı. Birde plastikten vazgeçseler güzel olacak ama..

Doğrudur hocam güvenilir markalar. Elimde anakartı arızalı bir Lenovo var onu servise vereceğim. Anormal bir tamir ücreti söylerlerse Asus veya HP alacağım büyük ihtimal.

Evet bu modeli görmüştüm ama sırf kalite için daha pahalı ve daha düşük kartlı Asus'a mı yönelmeliyim yoksa donanımı daha iyi diye malzemeden ödün verip attığınız linkteki Monster'ı mı almalıyım karar veremedim.

Hocam attığınız ürünü alabilirsiniz fakat ASUS teknik servisi rezalettir söyleyeyim. Monster iyidir demiyorum ama ASUS'a kıyasla daha iyi teknik servisi. Bende 1 kez Monster'a gönderdim cihazımı ve oldukça memnunum.

Hocam tam emin değilim ama bıraktığım linkteki ürün iyi olanlardan olabilir.

RAM'i sonradan 16 yaparsanız performansınız güzel olur.

@messinicocugu @hadwiger @Ramazan Ö hocalarım bu konularda daha bilgilidir.
Laptoplar hakkında pek bilgili değilim, tavsiye vermemem daha doğru olur.

Şu cihazda güzel gibi sanki fiyatına göre
Bir de bu var.
Hocam Victus'larda kronik ekran sallanma sorunu var. Pavılıon olan ise U serisi bence bu bütçeye H serisi daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı