Rehber Laptoplarda MUX Switch Nedir? Ne işe yarar?

Hocam oyun ayarları yüksekte mi düşükte mi? Merak ettim de.

Rehber için teşekkürler. Aklıma takılan bir soru var. Ben şu anda masaüstü bilgisayarımı çift ekran kullandığım için 2 tane harici monitörüm var ve çift monitöre çok alıştım. Yakın bir zamanda laptop alacağım ve monitörlerden birini satıp laptop monitörüyle beraber 2 monitör olarak kullanmaya devam edeceğim. Harici monitörün mux switch işlevi gördüğünü kaynak gösterdiğiniz videoda videoyu çeken kişi harici monitörü kullanınca laptop monitörünü devre dışı bırakıyor. Acaba laptop monitörünü kapatmadan da performans artışı almak mümkün müdür? Yoksa performans artışı için sadece harici monitör mü kullanılmalı?

Performans artışı için laptopu kapatmak şart. Ancak laptop MUX içeriyor ise bunu kapatmadan da elde etmek mümkün olacaktır muhtemelen.

Hocam ben geçen denediğimde laptop ekranı açık ve kapalı denedim ama aynı sonucu almıştım. Yansıma ayarlarından neyi seçmemiz gerekiyor? Bir daha deneyeceğim
Hocam laptop ekranının kapalı TV/monitör ekranının açık olduğu seçeneği seçin şuan tam adını hatırlamıyorum. Ve oynadığınız oyuna göre değişir.
CS:GO, Valorant, Lol Rocket League gibi oyunlarda test edebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…