Laptoplardaki saçma fiyatlar

8000 TL falan yazsanız sanmıyorum kimsenin 2.el laptop için elinize 8000 TL nakit sayacağına.

İfade şeklinizin yanlış olduğunu düşünüyorum. Kişinin bilgisayarına göre verilmez. Yoksa yüksek donanıma sahip 2. El bir laptop için 10.000 Türk Lirası bile ödenir.

7000 TL'ye koymakta emin değilsiniz mantıken 6000 TL'ye koymazsınız 7500 8000 TL civarı koyacağınız anlaşılıyor yazdığınıza göre.
İfade şeklinizin yanlış olduğunu düşünüyorum. Kişinin bilgisayarına göre verilmez. Yoksa yüksek donanıma sahip 2. el bir laptop için 10.000 Türk lirası bile ödenir.

Biraz şahsi düşüncemi söyledim çünkü bana göre büyük bir kumar gibi geliyor size göre öyle olmayabilir.

Hayır sen yanlış anlamışsın o fiyatların saçma olduğunu biliyorum o yüzden 7000 TL'ye koyayim mi yoksa düşüreyim mi amaçlı konuyu açtım.

Elbette güven çok büyük bir etken.

Bu nedir ya

Dosya Ekleri

• 989390A7-F6CE-4180-AE43-EEA561B596D0.png
    443,6 KB · Görüntüleme: 32
Türkiye'de A'dan Z'ye her şeyin ,özellikle de 2. el fiyatları, acayip saçma fiyatları oluyor. Her zaman kur yüksekti ama şu dönem özellikle de uzaktan eğitimin etkisinden dolayı fiyatlar acayip uçtu. Çok kötü bir durum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…