Laptopta kaç SSD slotu olduğu nasıl anlaşılır?

lightzone

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleme:
Youtube daki videolarda genelde HP OMEN 15 lerde 2 slot görünüyor. Bataryanın sağında ve solunda. Bu videodakinde 1 slot görünüyor. 1 slot HDD.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açmanız gerekir emin olmak için.

Youtube daki videolarda genelde HP OMEN 15 lerde 2 slot görünüyor. Bataryanın sağında ve solunda. Bu videodakinde 1 slot görünüyor. 1 slot HDD.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Açmanız gerekir emin olmak için.
Laptop'un linkinden bulamaz mıyız?

HP'nin şöyle bir sayfasını buldum burada yazıyor mu? Sorular için kusura bakmayın bu işlerden hiç anlamıyorum. OMEN Laptop 15-en1015nt Ürün Özellikleri | HP® Müşteri Desteği
Önemli değil. Burada yazmıyor. Yalnız şöyle bir video buldum. Burada da 2 slot var. İzlemenizde fayda var. Büyük ihtimalle 2 slot var sizinkinde de.

Önemli değil. Burada yazmıyor. Yalnız şöyle bir video buldum. Burada da 2 slot var. İzlemenizde fayda var. Büyük ihtimalle 2 slot var sizinkinde de.
Attığınız videoda 2 slot gözüküyor benim bulduğum bir videoda da 2 slot gözüküyor. Sanırım cihazda 2 slot var. Yardımınız için teşekkür ederim.

Attığınız videoda 2 slot gözüküyor benim bulduğum bir videoda da 2 slot gözüküyor. Sanırım cihazda 2 slot var. Yardımınız için teşekkür ederim.
Rica ederim. Burada da net bir şekilde 2 slot.Türkçe incelemesi. Sizin modelin aynısı. Videonun başında modeli söylüyor.

Rica ederim. Burada da net bir şekilde 2 slot. Türkçe incelemesi. Sizin modelin aynısı. Videonun başında modeli söylüyor.

Aynen izlediğim video buydu. 2 slot olduğuna emin oldum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı