Laptopta Oyun Oynanmaz Hale Geldi

Egzozcu Selim

Hectopat
Daha fazla  
Laptopumda bir sorun var ve çözümünü bulamıyorum. Eskiden rahatça oynadığım oyunlar dahil bütün oyunlar ( çok eskiler hariç counter, san andreas vs. ) kasmaya başladı. Geçen seneden beri var bu problem. Oyunu açıyorum ilk 5-6 dk hiçbir şey yok ama sonra kasmaya başlıyor. Kasıyor düzeliyor, kasıyor düzeliyor sürekli böyle. İçini temizlettim güzelce, format attım, bütün driverlar güncel, güç seçeneklerinden yüksek performansı seçtim ama yine de değişen bir şey yok. Laptop soğutucu da kullanıyorum ayrıca. Bir çözüm öneriniz var mı ?

Not: Markası Dell. 2011' de almıştım.

Kesin bir şey demek doğru olmaz. Temizlik ve termal macun değişimi yapılmış. Onları eledik. Sıra buna geldi.

Realtemp benzeri bi programla ısılara bi bak istersen acildiktan 5-6dk sonra kasmasindan isiniyo olabilir diye dusunuyorum bi temizlemissin ama yinede ısılari kontrol et çok oyun oynayorsan pcyi yormuş olabilirsin win8 yukle arkadasin dedigi gibi ama yinede pek farkedermi bilmem laptopun oyun icin tasarlanmis bi pc degil çok yormuşsan ömrünu tamamlamış olabilir

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı