Çözüldü Laptopta riser ile ekran kartı bağlanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dark1963

Femtopat
Daha fazla  
2. el bir ekran kartı almayi dusunuyorum ucuz ve goruntude kirmizi cizgili olarak satiliyor. Ben laptopa riser ile baglamayi dusunmekteyim. Bir sıkıntı ile karsilasir miyim?

Çözüm
Masaüstü sistemlerde olduğu bir bir riser yok laptoplar için. Bir eGPU (içinden kablo çıkabilir veya çıkmayabilir belki) kutusu bir GPU ve PSU gerekli. Laptop içinde bir PCI-e hattına bağlamanız gerekli, varsa eğer M.2 PCI-e SSD yerine veya Wi-Fi kartı yerine.
Masaüstü sistemlerde olduğu bir bir riser yok laptoplar için. Bir eGPU (içinden kablo çıkabilir veya çıkmayabilir belki) kutusu bir GPU ve PSU gerekli. Laptop içinde bir PCI-e hattına bağlamanız gerekli, varsa eğer M.2 PCI-e SSD yerine veya Wi-Fi kartı yerine.

Çözüm

Bir sorum olacak. Ben de riser ile ekran kartı bağlamak istiyorum. Bazıları laptopu delerek riser ile ekran kartı bağlıyor. Benim boşta M.2 SSD portum var. Detaylıca bilgi verir misiniz?

Bir sorum olacak. Ben de riser ile ekran kartı bağlamak istiyorum. Bazıları laptopu delerek riser ile ekran kartı bağlıyor. Benim boşta M.2 SSD portum var. Detaylıca bilgi verir misiniz?

Mantık aynı. PCI-e eGPU apartı alınıyor, PSU ve GPU zaten gerekli. Sonra slota takılıp yapılıyor. Videoları mevcut.

Yani illa 1-2K verip alacak mıyız aparatı yoksa 200 falan olan aparatı mı anlayamadım da.

Ucuz bir şeyden pek medet ummamak lazım. Zaten mantıklı bir işlem değil. Tavsiyem hiç girişmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı