Laptopta yanlış yere vida takmak

Mohawk00

Zeptopat
Daha fazla  
Laptopun içini açtım, temizleyecektim ve temizledim, çok ısınıyordu sonra tekrar kasayı kapatırken bir vidayı yanlış yere taktım. Küçük deliğe büyük vida taktım ve vida çıkmıyor ama dönüyor, yardımcı olursanız sevinirim.

Laptopun içini açtım, temizleyecektim ve temizledim, çok ısınıyordu sonra tekrar kasayı kapatırken bir vidayı yanlış yere taktım. Küçük deliğe büyük vida taktım ve vida çıkmıyor ama dönüyor, yardımcı olursanız sevinirim.
İçinde boştaysa çıkarman gerek salla ters çevirip çıkar, ben 1 kere farkında olmadan fan vidasını cpu bakırına taktım bişey olmadı 2 gün önce MX4 süreceğim zaman fark ettim hatta, fakat içinde boşta ise dediğim gibi çıkarman gerek.

Aynı sorunu yaşamıştım. Kasaya darbe vermeden elimle vurup vidanın ucundan cımbız yardımıyla almıştım. Tabii vidanın büyüklüne ve yuvasına göre kolay ve zor olacaktır.

Aynı sorunu yaşamıştım. Kasaya darbe vermeden elimle vurup vidanın ucundan cımbız yardımıyla almıştım. Tabii vidanın büyüklüne ve yuvasına göre kolay ve zor olacaktır.
İlgilendiğin için sağol knk vidayı soktuğum deliğin etrafını bıçakla kazıdım öyle çıkardım sağol genede cansın

Geri
Yukarı