Laptoptan TV'ye Görüntü Aktarma Sorunu

atak112

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Laptopumun kendi monitörü darbe alması sonucu bozuldu ve HDMI yardımı ile televizyondan kullanıyordum. Bugün AMD ekran kartı sürücümün eski olduğuna dair bir uyarı verdi. Ben de güncellemeye başladım ve güncellemenin yarısında görüntü TV'den laptopa geçti. Ekran bembeyaz olduğu için hiçbir şey göremedim. Bıraktım, PC kendini yeniden başlattı ancak görüntü hala laptopta ve TV'ye geçmiyor. Windows+P yi ve klavyeden fn+f4 denedim ancak laptopta görüntü siyah oluyor. 10 sn sonra tekrar görüntü laptopa geliyor. Nasıl çözerim? Yardımlarınızı bekliyorum. Konu yanlış yerdeyse özür dilerim.

image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopta denetim masasında ekran kartları için biryer var. Benimki nvidia. Nvidia denetim masasında bununla ilgili ayarlar var. Eğer Amd'de de varsa bir bak. Seçenekleri tam bilmediğim için sen o ayarları bul ekran alıntısı yapıp atarsan destek olurum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı