Laptopu açtıktan sonra mavi ekran veriyor

wra1th

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben 1 ay önce bir laptop aldım çok kullanmayı bilmem. İnternetim kötü olduğu için 2 gün önce gece vardiyasında işe gitmeden önce laptopu şarjda açık bıraktım ve sabah geldiğimde bir güzel oyunumu oynadım ve direk kapatıp yattım akşam uyanıp gene bilgisayara girince Valorant'ı açtım ve bir anda mavi ekran verdi. Hemen çok hızlı bir şekilde %0'dan %100 olup geri açılıyor. Bu her açtığımda aynı hareketleri yaptığımda aynı şey oluyor. Zor bela aldık bir sıkıntı var mıdır?

Minidump dosyalarını paylaşın:

Valorant'a girerken hata almıştın değil mi? Bir süre kullanmaya dabilirsin. Vanguard sorun çıkarabiliyor bazen.

Aynen ama daha hiç başka oyunlarda ve uygulamalarda görmedim bilgisayarı açar açmaz Valorant'ı açıyorum oyunu bilgisayarı aldığım gibi indirmiştim ama gece indirdiğim oyunla alakası yok en kötü yapacak bir şey yok sileceğiz.

Söylemeyi unuttum son olarak bilgisayar açıldıktan sonra Valorant'ı açıyorum mavi ekran veriyor dedim ya %100 olup tekrar açıldıktan sonra sorun ortadan kalkıyor ama sonra açıp kapattıktan sonra gene aynı ne kadar önemli bilmiyorum ama söylemek istedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı