Laptopu bataryasız kullanmak sorun olur mu?

emre101

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim Toshiba marka bir diz üstü bilgisayarım var. Bataryası tamamen ölü şarj olmuyor zaten fişten çektiğim an 4-5sn sonra kapanıyor. Bataryayı komple çıkarsam bir zararı olur mu?

Merhaba arkadaşlar, benim Toshiba marka bir diz üstü bilgisayarım var. Bataryası tamamen ölü şarj olmuyor zaten fişten çektiğim an 4-5sn sonra kapanıyor. Bataryayı komple çıkarsam bir zararı olur mu?

Hayır olmaz. Zaten ölüymüş çıkarsanda aynı işlevi görür.

Hocam ASUS laptopumu sürekli şarjda kullanıyordum bataryayı öldürüyormuş oda sonra çıkardım bataryayı 2 senedir böyle hiçbir şey olmadı.

Olmaz, direkt masaüstü bilgisayar gibi kullanırsınız.

Hocam ASUS laptopumu sürekli şarjda kullanıyordum bataryayı öldürüyormuş oda sonra çıkardım bataryayı 2 senedir böyle hiçbir şey olmadı.
Cidden böyle bir şey var mı?
En fazla toz dolar daha fazla onun haricinde bir sıkıntı yapmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…