Laptopum Wi-Fi'ye bağlanıyor ancak internet yok diyor

Mapuscan Kiyici

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar fotoğraftada gördüğünüz gibi cihazım Wi-Fi'ye bağlanıyor ancak internet yok diyor, kendi mobil verimi açıp Wi-Fi ile bağlandığımda böyle bir sorun yaşamıyorum. Wi-Fi'de sıkıntı yok eminim çünkü telefonda da aynı Wi-Fi'yi kullanıyorum ve bir sorun yok.

Dosya Ekleri

• B3733130-9EBC-4B1D-B383-B9D3B77AF19B.jpeg
    B3733130-9EBC-4B1D-B383-B9D3B77AF19B.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 53

Burada bu şekilde belirtilmiş. Ben de benzer sorunu yaşıyorum. Arada kendi kendine bağlantıdan çıkıyor. "0 olan değeri 1 olarak değiştirin." denmiş lakin bende hali hazırda 1'di.

Windows 10 güncellemeleriyle sorun yaşayan çok kişi oluyor. Artık düzgün bir sürüm çıkarsalar da rahatlasak. Hep fason yenilikleri devasa inovasyon gibi göstermeye çalışıyorlar.

Bunun en büyük örneği de donanım hızlandırmalı GPU zamanlama zımbırtısı. Zerre işe yaradığına inanmıyorum.

Burada bu şekilde belirtilmiş. Ben de benzer sorunu yaşıyorum. Arada kendi kendine bağlantıdan çıkıyor. "0 olan değeri 1 olarak değiştirin." denmiş lakin bende hali hazırda 1'di.

Windows 10 güncellemeleriyle sorun yaşayan çok kişi oluyor. Artık düzgün bir sürüm çıkarsalar da rahatlasak. Hep fason yenilikleri devasa inovasyon gibi göstermeye çalışıyorlar.

Bunun en büyük örneği de donanım hızlandırmalı GPU zamanlama zımbırtısı. Zerre işe yaradığına inanmıyorum.
Baktım bendede 1 idi zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı