Laptopun ekranı gidiyor

Alp Taha Belek

Kilopat
Yer
Karşıyaka
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyuna giriyorum 5 dk sonra laptopun ekranı gidiyor fişini çekip kapatmak zorunda kalıyorum yardımcı olacak var mı?

Isınmadan dolayı kapanıyor olabilir. Ekran kartı ve işlemcinin ısı değerleri nedir?

Isı değerlerin nedir? Aida 64 ile ölçebilirsin. Ayrıca W8.1'i kesinlikle yükle W7 kullanmayın artık.

Teşekkür ederim liseye başladığım için bu yıl bilgisayara giremeyeceğim ama seneye W8.1 yüklemeyi denerim sağolun.

Muhtemelen ısındığı için kapanıyordur. 15-20 liraya bir laptop soğutucu al düzelicektir sorun.

Bencede soğutucu al şarj yer ama masraflı olmaz bende soğutucu kullanıyorum logitech marka

Bu yaşanan hadise virüste olabilir. Fakat oyun oynarken oluyor demişsin o zaman ısınma sorunu olabilir. Büyük olasılıkla sorun ısınma. Eğer ki oyun oynama dışında bilgisayar yine bu şekilde kapanıyor ise virüs olabilir. Öncelikle AIDA 64 ile ısı değerlerini ölçün. Büyük ihtimal ısıdan kaynaklanıyordur. Bilgisayar için genel bir bakım gerekecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…