Laptopun Jakı Kulaklıkları Bozuyor

seyits61

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Benim bir sorunum var. Şöyle anlatayım. Laptop kullanıyorum ve kulaklıkla ilgili bir sıkıntım var. Bir gün bir anda kulaklık takılı oyun oynuyorken ses gitti. Elimle Jak girişini oynattım, uğraştım geldi ama hep tekrarladı bu sorun. Kulaklıkta sıkıntı var sandım. Başka kulaklık denedim, olmadı. Ama kulaklıkları telefonlara taktığımda sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Bir telefon kulaklığıyla denedim. Bir süre sonra sıkıntı vermedi ama 2-3 gün sonra o kulaklık da pert oldu. Yani resmen laptopun kulaklık girişi kulaklıkları tek tek yedi, pert etti. Dedim ki laptopun girişinde mi acaba sıkıntı var ve bundan dolayı Jak dönüştürücü aldım USB'li. USB'li Jak dönüştürücüsünü taktım, yine aynı sıkıntı. Ancak elimle bir yöne doğru kulaklığın ucunu oynattığımda ses geliyor, elimi çektiğim anda gidiyor. Gidip şimdi ben soket bozuldu diye yaptırmaya kalksam o zaman USB'li Jak dönüştürücü çalışırdı ama o da çalışmadı.Yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı