Laptopun Klavyedeki Tuşu Kırıldı

Elysiony

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Tarih
PES 2018 oynuyordum sert bastım herhalde tuş yarıldı ortadan ikiye basılıyor yine ama nasıl tamir ederiz. Yay sistemi sağlam plastik tuş kırıldı.

HP 15-CB007NT Klavye Tuş Takımı bu tarz yeni klavye alıp takabilirsiniz. Ya da benim önerim sadece tuş ortadan ikiye kırıldıysa çıkarıp hızlı yapıştırıcıyla yapıştırıp kullanın hocam. Hiç bir sıkıntı çıkarmaz. Tuşun resmini atarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

HP 15-CB007NT Klavye Tuş Takımı bu tarz yeni klavye alıp takabilirsiniz. Ya da benim önerim sadece tuş ortadan ikiye kırıldıysa çıkarıp hızlı yapıştırıcıyla yapıştırıp kullanın hocam. Hiç bir sıkıntı çıkarmaz. Tuşun resmini atarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

Hızlı yapıştırıcı nasıl oluyor hocam?

Hızlı yapıştırıcı Bu ürün hocam. Küçük olan kutuda yapıştırıcı var. Yapıştırıcıyı sürdükten sonra diğer kutuda spreyi var. Sıktığınız anda yapıştırıcı kuruyor ve baya sağlam bir hale geliyor. Ben kendi laptopumun fan yapraklarından birini kırmıştım. Hızlı yapıştırıcıyla yapıştırdım sorunsuz çalışıyor. Siz de deneyebilirsiniz. Ucuz bir ürün hemde. Her hangi bir hırdavat dükkanında bulunabiliyor.

Bence de hızlı yapıştırıcı veya güçlü bir japon yapıştırıcı ile sorunu çözebilirsiniz. Daha maliyetsiz olur.

Migros'dan bir japon yapıştırıcı almıştım. Gerçekten çok güçlü, kırılan plastik wireless koruma kapağını tekrar yerine yapıştırdım. Bir kaç dakika sonra zorladım yerinden çıkmadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı