"launcherrsxruntime.exe Windows tarafından bulunamıyor" hatası

Kennys 12

Hectopat
Daha fazla  
Şu sorunu aldım. Düzeltmem için ne yapmam gerek?

e11b34bc-6c5f-4b59-9b5f-1d83453bd863.png

Windows Ayarları --> Uygulamalar --> Uygulamalar ve Özellikler --> AMD Radeon Yazılımı --> Gelişmiş Seçenekler --> Onarım

Adrenalin Edition'umu sildin? Nedeni neydi? DDU ile AMD sürücülerini tamamen silersen yazılımın kalıntıları da silinir. Ondan sonra AMD sürücünü baştan kur çözülür.

Oda hata veriyordu düzelmesi için sil yükle dediler ve eğer ekran kartın NVIDIA ise AMD softare a gerek yok dediler. Ki AMD'ye ihtiyacım yok ekran kartım 3050 Ti.

Windows ayarları --> uygulamalar --> uygulamalar ve özellikler --> AMD Radeon yazılımı --> gelişmiş seçenekler --> onarım.

AMD Radeon yazılımı yüklü değil veya çıkmıyor. Ki zaten Radeon Software'yi sildim.

Kardeşim DDU ile amd ekran kartını seç kalıntılarını sil bu kadar basit yanlış driver kurulmuş.
hocam pek anlamam bu işlerden nasıl yapacağım yardımcı olabilir misiniz?

Ekran kartını AMD seçip her şeyi sildim şu an PC 5 FPS oldu :D tekrar AMD Software indiriyorum.

Kardeşim ben anlamadım. Sistemin AMD mi değil mi? AMD işlemcin dahili grafik kullanıyorsa normal zaten. NVIDIA kullanıyorum demişsin bir de. Driverlar kalıntısız sileceği için, tekrar indirdiğinde hata almazsın diye düşünüyorum. Driver olmazsa Microsoft temel bağdaştırıcısı haline gelir ekran kartı. Normaldir.

Kardeşim ben anlamadım. Sistemin AMD mi değil mi? AMD işlemcin dahili grafik kullanıyorsa normal zaten. NVIDIA kullanıyorum demişsin bir de. Driverlar kalıntısız sileceği için, tekrar indirdiğinde hata almazsın diye düşünüyorum. Driver olmazsa Microsoft temel bağdaştırıcısı haline gelir ekran kartı. Normaldir.

Ekran kartı NVIDIA. İşlemci AMD Ryzen 5600. şu an sorun düzeldi eyvallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı