Lazer yazıcı önerisi

veilside07

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, eğitim hayatım için evde kullanacağım uzun ömürlü ileride maddi ve teknik sorun çıkarmayacak bir lazer yazıcı arıyorum. (Drum ve kartuşun uzun ömürlü, ve parçalarının bulması kolay, tarayıcısı olan, çözünürlüğü ideal seviye olan, siyah beyaz çıktı veren) artı olarak olmasa olur ama olsa iyi olur dediğim kablosuz internetten telefon vahıstasıyla çıktı alabildiğim, çift taraflı baskı yapan bir yazıcı. HP neverstop 1200N hoşuma gitti ama onda da internet yok o kadar fiyat verip internet özelliğini aramıyor değilim. Yazıcı ve satın alacağım yer için önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçeye en iyi önerim Kyocera FS-1120MFP modelli yazıcı. Fakat emin olun fotokopi özelliği olmadan daha iyi yazıcılar bulursunuz.

Ürün gerçekten çok fonksiyonlu wifi hariç istediklerimi karşılıyor baktığım kadarıyla fakat biraz eski bir ürün bir sıkıntı çeker miyim? birde eğer bilginiz varsa şu ürünede bakabilir misiniz? Fikrinizi merak ediyorum.

Bu bütçeye en iyi önerim Kyocera FS-1120MFP modelli yazıcı. Fakat emin olun fotokopi özelliği olmadan daha iyi yazıcılar bulursunuz.

Tarayıcı maalesef şart gibi birşey aktif kullanabilceğim bir özellik.

Yeni konular

Geri
Yukarı