Lazımbana güvenilir mi?

342524

Hectopat
Makaleler
3
Microsoft Office lisansı alacağım. Bu site güvenli mi? Eper bunu alanlar var ise bu dijital lisans mı yoksa kutulu mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan başlığı düzenleyen moderatörü kınıyorum Lazımbana şirket ismi yani özel isim olduğundan birleşik yazılmalıdır. ( yazım hatalarından çok uyarı yediğim için gıcıklığına yazıyorum) Neyse bu tarz sitelerden büyük sorun yaşandığını görmedim fakat aktive etme videosunu genelde paylaşırlar, onu izlemeden alma derim. (kesin tekrardan uyarı yiyeceğim)

Buradan başlığı düzenleyen moderatörü kınıyorum Lazımbana şirket ismi yani özel isim olduğundan birleşik yazılmalıdır. ( yazım hatalarından çok uyarı yediğim için gıcıklığına yazıyorum) Neyse bu tarz sitelerden büyük sorun yaşandığını görmedim fakat aktive etme videosunu genelde paylaşırlar, onu izlemeden alma derim. (kesin tekrardan uyarı yiyeceğim)
+100000000000

Microsoft Office lisansı alacağım. Bu site güvenli mi? Eper bunu alanlar var ise bu dijital lisans mı yoksa kutulu mu acaba?

Ben daha önce, bu siteden alışveriş yaptım 2019 Pro Plus aldım, key geldi kullanılmış çıktı, daha sonrasında tekrar yazdım sayfaya yenisini verdiler o da kullanılmış çıktı. Sonrasında tekrar yazdım artık mesajlarıma bakmamaya başladılar. Satıcı puanı gayet de yüksek olan bir satıcıdan almıştım. Yine de size kullanılmış kod gelecek demek değil bu. İsterseniz alın. Ama ben daha tövbe almam bu siteden bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı