LC Waikiki deneme kabini önünde görevlinin beklemesi

revo61

Kilopat
Geçen günlerde bir LCW mağazasına eşofman takımı fiyatlarına bakmak için girdim. Fiyatlara bakarken beğendiklerimi elime toplayıp deneme kabinine girdim. Kabine girdikten 2 dakika sonra anons yapıldı 'Aysu Hanım 3. kat erkek deneme kabini lütfen' diye. Deneme işini bitirip kabinden çıkınca kapıda karşıma direkt anonsu yapılan görevli çıktı. Ben kabinden çıkar çıkmaz rahatsız edici bir bakışla içeri girip kabine baktı. Daha önce sayısız alışveriş yapmışımdır ilk defa böyle birşeye rastladım. Sizce neden anons yapılmış olabilir? Belki beni aydınlatacak bir LCW çalışanı forumdadır 😄

Son düzenleme:
Geçen günlerde bir LCW mağazasına eşofman takımı fiyatlarına bakmak için girdim. Fiyatlara bakarken beğendiklerimi elime toplayıp deneme kabinine girdim. Kabine girdikten 2 dakika sonra anons yapıldı 'Aysu Hanım 3. kat erkek deneme kabini lütfen' diye. Deneme işini bitirip kabinden çıkınca kapıda karşıma direkt anonsu yapılan görevli çıktı. Ben kabinden çıkar çıkmaz rahatsız edici bir bakışla içeri girip kabine baktı. Daha önce sayısız alışveriş yapmışımdır ilk defa böyle birşeye rastladım. Sizce neden anons yapılmış olabilir? Belki beni aydınlatacak bir LCW çalışanı forumdadır 😄
2 ay boyunca LCW erkek bölümünde çalıştım. Ürünlerin üstünde alarm var ve insanlar o alarmları söküp çalıyorlar. Çalınma olmasın diye müşteri kabinden çıktıktan sonra direk alarm var mı diye bakıyorlar.

LCW'nin hangi lokasyonun da ki mağazasıda olduğu da önemli. Bir Vadi İstanbul AVM olsa beklemezler. Muhite göre de değişiklik gösterebilir davranışlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı