LCW'den alınan mont nasıl yıkanmalı?

Pitbull

Megapat
Makaleler
60
Yer
ABD/Miami Florida
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Profil Kapağı
1521675609
Etikette şu ibareler var. Altında ürünü yıkamayın yazıyor. Çamaşır makinesin'de elde yıkama programında yıkanabilir mi?
Screenshot_20200114-210829.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıkanmaz.

Montun kumaşı, özelliği nedir?

"Sanırım kuru temizlemeden başka çaren yok gibi." diyecektim ki en alttaki simge de kuru temizleme "yapılmaz" simgesiymiş.

Umarım internetten simgelere yanlış bakmamışımdır.
Simgelerin yazılı açıklaması da yazıyor mu etikette?

Yıkanmaz.

Montun kumaşı, özelliği nedir?

"Sanırım kuru temizlemeden başka çaren yok gibi." diyecektim ki en alttaki simge de kuru temizleme "yapılmaz" simgesiymiş.

Umarım internetten simgelere yanlış bakmamışımdır.
Simgelerin yazılı açıklaması da yazıyor mu etikette?
Yıkanamaz, kuru temizleme yapılamaz, makinede yıkanamaz. Kısaca hiç bir şekilde yıkamayın yazıyor. İyide yıkamadan mı ömür boyu giyilecek? Ne acayip bir ürün.

Kuru temizleme ile yıkanmalılar. Kaz tüyü dolu montlar dahi kuru temizleme ile yıkanırken hiçbir şekilde yıkanmayan mont olacağını sanmıyorum. Montun tam linkini veyahut fotoğrafı atar mısın ürünü görelim.

Attığınız linke fotoğrafa bakınca deri türevi malzeme kullanılmış gördüm.Aslına bakılırsa bu ve benzeri ürüne yıkamadan ziyade bakım gerekiyor. Zaten kolay kolay kir tutmuyor. Bu bağlamda yıkama yerine bakımlarına dikkat edip silme işlemi yaparsanız yeterli olur. Zira yıkamada ne hale geleceğini kestirmek zor olsa da az çok tahmin edilebiliyor :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı