League of Legends ara yüzü yüklenmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

mhmtarf

Centipat
Yeni toplamış olduğum bilgisayarımda bulunan League of Legends oyunu 3 günden sonra açılmamaya başladı giriş ekranı geliyor hesabıma giriş yapıyorum fakat arayüz bir türlü yüklenmiyor artı olarak bilgisayarı tekrar formartlatım yükledik oyunu format attırdığım yerde açılıyor oyun eve getirip taktım tekrar bilgisayarı yine aynı hatayı veriyor.
Ekte fotoğrafı vardır.

Bu olay olduğu sırada görev yöneticisinde League of Legends ile ilgili bir şey çalışıyor mu? Çalışıyorsa kapatıp öyle deneyin. Benzer bir şey yaşadım böyle yapınca düzelmişti.

İştemci tasarruf modu açıksa kapatın. Redist paketlerini yükleyin ve ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp tekrar kurun. Sistem özelliklerinizi de yazar mısınız?

Farklı yerde açılıp sizin evinizde açılmıyorsa ilk etapta ISS kaynaklı görünüyor. Geçen birkaç hafta önce sürekli oyunu kabul etmeme rağmen bir türlü bağlanmıyordu ve problem ISS kaynaklıydı. Ekran görüntüsü yok tekrar yükler misiniz?

Bu olay olduğu sırada görev yöneticisinde League of Legends ile ilgili bir şey çalışıyor mu? Çalışıyorsa kapatıp öyle deneyin. Benzer bir şey yaşadım böyle yapınca düzelmişti.

Denedim bir şey fark etmedi.
İştemci tasarruf modu açıksa kapatın. Redist paketlerini yükleyin ve ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp tekrar kurun. Sistem özelliklerinizi de yazar mısınız?

Bilgisayarlarla ilgili kurulumlara vs. pek hakim değilim
İşlemci AMD 5 2600.
Ekran kartı MS RX 580.
RAM 8 GB 3000 MHZ.
Ekran Görüntüsü (2).png
Ekran Görüntüsü (2).png
Farklı yerde açılıp sizin evinizde açılmıyorsa ilk etapta ISS kaynaklı görünüyor. Geçen birkaç hafta önce sürekli oyunu kabul etmeme rağmen bir türlü bağlanmıyordu ve problem ISS kaynaklıydı. Ekran görüntüsü yok tekrar yükler misiniz?

Oyun açılım sıralaması böyle son hali en son attığım SS'de kalıyor.

Denedim bir şey fark etmedi
Bir de PUBG Lite'da böyle bir hata alıyorum art arda bu ekranı veriyor 5 6 defa tıkladıktan sonra anca giriyor bazen girmiyor.
Arkadaşlar biraz önce telefonumun internetiyle oyuna giriş yapabildim sizce sorun ne olabilir İnternet sağlayıcı D-Smart net 8 mps.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    278,2 KB · Görüntüleme: 57
  • Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    272 KB · Görüntüleme: 63
  • Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    293,4 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:

Geri