League of Legends Client ekranı görüntü bozulması

İşletim sistemi
Windows 10

Curlier

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba sosyal, bir süredir yaşadığım bir sorun zaten SS'ini ekledim. Oyundan çıktıktan sonra oluyor genellikle. Bu sıralar malum çok fazla sıkıntısı var oyunun. 2 tane kuzey çipi yakmış biri olarak ilk başta sorun o zannettim ama öyle olsa fazla dayanamazdı zaten. Bir kaç ayar denedim olmadı. En son NVIDIA denetim masası'ndan otomatik GPU seçimini GTX 1060 olarak seçtim ve düzeldi. Fakat baktım küçük işlemlerde falan GPU fanı açılıyor ve ses yapıyor, yeniden otomatik seçime geldim. Normalde masaüstü ekran kartları gibi kullanılmadığında soğuduğu için fan kapatıyor ekran kartı. Yardımcı olursanız sevinirim. Başka bir oyunda yaşamadım Driver'larım, Windows'um aklınıza gelebilecek her şey güncel şu an. Yardımcı olursanız sevinirim.

1587311397581.png

MSI GS73VR 6RF İŞLEMCİ: Intel™ Core i7 6700HQ EKRAN KARTI: Nvidia™ GTX 1060 6 GB RAM: Corsair™ 8x2 GB 2400 MHz SSHD: Western Digital™ Black 1TB 2.5" SSD: (Windows 10): Samsung™ 960 EVO 500 GB M.2 NVMe PANEL: 17.3" 120Hz 5ms KULAKLIK: Logitech™ G433 7.1 MOUSE: Logitech™ G402 Hyperion Fury KLAVYE: SteelSeries™ Apex M400 / SteelSeries™ Onboard MOUSEPAD: SteelSeries™ Qck Medium Mat GAMEPAD: XBOX™ One X SE HOPARLÖR: Logitech™ Z333 2.1 TELEFON: Samsung Galaxy Note 7 FE

@MayCrasH Benim anlamadığım bir şey var yüksek ihtimal sen raporladın ama madem bundan dolayı raporladın. Suçlu bulundum peki suçumu da kabul ediyorum. Kardeşim peki madem bu imzada ki sistem benim eski bir sistemim olabileceğinden bunu yapmamam lazım, neden gidip o sistem konuluyor benim yazıma acaba. Bu kuralın uygulanışı biraz saçma sanki.
O zaman dahili grafik kartında sıkıntı var dostum. Sorun yazılımsal değil. Yapacak bir şey yok yazık ki. İşi bilen biri yapabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı