Çözüldü League of Legends dil sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eakn59

Hectopat
Merhaba arkadaslar PC'yi değiştirdim ve LOL yükledim fakat LOL İngilizce yüklendi. Türkçe sayfasından yüklediğim halde clientin İngilizce olması ve TR'ye geçiş yaptırmıyor olması canımı sıktı. Sadece NA ve PBE arasında geçiş yapabiliyorum, dil sadece İngilizce. Bunu nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Cezam dolasıyısla cevap veremedim özür dilerim. Yanlış hesaba girdiğimden dolayı beni NA sunucusuna yönlendirmiş her şey için teşekkür ederim sorun çözüldü.
Bölge seçimi kısmı kaldırıldı. Kullanıcı adı artık tek olduğu için kullanıcı adı ve şifreni girmen durumunda tüm sunucularda kontrol sağlayıp hangi sunucudaysan ona göre açıyor. Bir yerde hata yapıyorsundur. Üye olurken farklı kullanıcı adı kullanmış olabilirsin ya da farklı sunucuya üye olmuş olabilirsin. Birkaç ay önce kullanıcı adlarını eşsiz yaptıklarında değiştirmemişsindir, seninki başkasıyla aynıyken o ad onda kalmıştır, aslında onun hesabına girmeye çalışıyorsundur, o da bahsettiğin sunuculardadır.
Ben PBE, EUW ve TR sunucularında 3 farklı kullanıcı adı ile rahatlıkla giriş yapabiliyorum. Bölge seçimi son 1 ay civarı süre içerisinde kaldırıldı.

Ekran Görüntüsü (2701).png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı