League of Legends FPS Sorunu

Xn_nX

Kilopat
Daha fazla  
Herekse iyi günler arkadaşlar dün gece bilgisayarımı windows 8.1 pro'dan windows 10 pro'ya çevirdim temiz bir format attım ama lakin LoL'de 110-160 FPS alıyorken şimdi aynı ayarlarda 70-100 FPS alıyorum sebebi nedir anlayamadım? Yardımcı olursanız sevinirim.

İşletim Sistemi : Windows 10 1909

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10' un özellikle Windows 10 Pro' nun ram kullanımı fazladır. Ram 8 veya 4 ise eskisine göre kasacaktır. Bende boşta 3 GB gibi bir ram kullanımı var.

Windows 10' un özellikle Windows 10 Pro' nun ram kullanımı fazladır. Ram 8 veya 4 ise eskisine göre kasacaktır. Bende boşta 3 GB gibi bir ram kullanımı var.
Bende de boşta 4 GB kullanıyor. Oyunu 120 FPS'e sabitledim arada bir doksana filen düşüyor onu anlamadım diğer oyunlarda ki gibi fan çalışmıyor ısınma olmuyor.

bilgisayar özelliklerini yazarsanız yardımcı olabiliriz.
Sorunu çözdüm teşekür Ederim ilgin için
Aynı sorun bende de olmuştu, hâli hazırdaki ekran kartı sürücüsünü kaldırıp son çıkanı kurdum hâlloldu.
Sorun çözdüm ilgin için teşekkürler
Aynen ram yetersiz kaldığını fark ettim ve Windows 8 e geri geçtim teşekür Ederim ilgin için

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı