League Of Legends Nasıldır? Oynanabilir mi?

Dia 4 hesabım kalıcı ban yedi nedenmi? Üst üste 5-6 kez adcler yüzünden kaybettim. Tamam dedim adc oynuyayım adc seçiyorum bu sefer mid feedliyor ... dayanamayıp küfür ettim. Çok oynamak istiyorsan TR sunucusu hariç heryerde oynuyabilirsin.

Hayatımdan 1000 saat çalan bir oyundur. Verdiğim 100 liraya da üzülüyorum. Oynamayı bıraktığım için mutluyum. Başlamanı tavsiye etmem.

Gereksizce küfür yersin fakat neden yediğini bilmezsin. Öyle bir oyundur kendisi

İlk önce çok heveslenip yaklaşık 30 levele kadar para yatırdıysan sorry o paralar gitti . İYİ FORUMLAR

Oynadıkça oynayasın geliyor. Kendine hakim olamıyorsan tam anlamıyla bağımlı olursun. Bırakma aşamasındayım, sigarayı bırakmaktan daha zor. Açıkçası mutlu ettiğini de söyleyemem. Kaybettikçe stres oluyorsun, kazandıkça hırslanıyorsun. Kısacası başlama derim.

Ben başlamamamanı tavsiye ederim. Oyunun bağımlısı oldum bırakamıyorum ve her gün sinir krizi geçirmeden duramıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…