League of Legends oyun arkadaşı

Bilgisayarım yok maalesef dostum :(.
Sen simdi yap o zaman hala yapiyor olursan yaparız.
Günde kaç saatten kac gününü aliyor?
Bağımsız yapıyorum. Yani keyfime ve oyundaki kazanma oranıma bağlı.
Mesela tek başıma 5 günde yaptığımda oldu ama 9 günde yaptığımda oldu. 14 günde yaptığımda oldu. Ama iki kişi, yanımdaki kişi çok iyiyse 2.günün sonunda bile bitebiliyor. Hadi 3 gün olsun. Ben jungle mainim. Ama support alternatif rolüm. O yüzden iyi bir adc olursa sup-adc bot lanede oyuna hakim olup yani domine edip kazanıp bitiriyoruz. Bir duo buldum oda askere gitti. 9 günde 2 hesap kasmıştık. Askere gittiğine üzüldü mesela. Keşke daha önce bulsaydım diyordu. Dia 1 adc maindi o euwda mesela kolay oluyodu kasmak ondan. Mesela istediğim saatde başlarım istediğim an bırakırım. Ama amacım duo bulup durmadan kasmak.

Günde kaç maç atıyorsun?
Günde kaç maç atmaktan çok önemli olan kaç maçta diamond 4 ligine ulaştırdığın. Günde en az 15 oyun atarım yanımda biri olursa. Hatta 20 maç bile atarım. Durmadan seri seri hesapları kasıp para kazanmak için. Çok iyi bir duo olursa 4 günü bulmaz. 2.3.gün biter iş. 50 tl verdin 400tl aldın. Hadi 100tl ver 400tl al. 300tl league of legends oynayarak alacağın net kâr olsun bir hesap kasmaktan.
Ben tek başıma yaptığım için günde 5 maç attığımda oluyor 15 maç attığımda oluyor 13 maç attığımda olur sayısına bakmıyorum keyfime bağlı o an yapıyorum veya yapmıyorum. Evdeyim ve lol oynarken bari para kazanmak için oyniyim diye 3 yıldır bu işi yapıyorum.

Günde kaç maç atmaktan çok önemli olan kaç maçta diamond 4 ligine ulaştırdığın. Günde en az 15 oyun atarım yanımda biri olursa. Hatta 20 maç bile atarım. Durmadan seri seri hesapları kasıp para kazanmak için. Çok iyi bir Duo olursa 4 günü bulmaz. 2.3.gün biter iş. 50 TL verdin 400TL aldın. Hadi 100TL ver 400TL al. 300TL League of Legends oynayarak alacağın net kâr olsun bir hesap kasmaktan.
Ben tek başıma yaptığım için günde 5 maç attığımda oluyor 15 maç attığımda oluyor 13 maç attığımda olur sayısına bakmıyorum keyfime bağlı o an yapıyorum veya yapmıyorum. Evdeyim ve LoL oynarken bari para kazanmak için oynayayım diye 3 yıldır bu işi yapıyorum.

Tamam dostum bu işe devam et.
Yazın bot lane oynayalım.
Dia 4 falan hikaye epey hızlı kasariz.
Adc mainim.

Tamam dostum bu işe devam et.
Yazın bot lane oynayalım.
Dia 4 falan hikaye epey hızlı kasariz.
Adc mainim.
İyi kanka sevindim ama league of legends oynamayacaksın en az yaz vaktine kadar? Nasıl oyuna adapte olacaksın? Yeni eşyalar geldi oyuna. Yeni eşya düzeni geldi. Hero dengelemelerie oluyor bildiğin gibi 14 günde bir. Ayrıca normalde kümen ne?

İyi kanka sevindim ama League of Legends oynamayacaksın en az yaz vaktine kadar? Nasıl oyuna adapte olacaksın? Yeni eşyalar geldi oyuna. Yeni eşya düzeni geldi. Hero dengelemelerie oluyor bildiğin gibi 14 günde bir. Ayrıca normalde kümen ne?

Bir sıkıntı yok benim açımdan :D.
Hayatim boyunca oyunu bırakıp geri döndüm.
Kibirli veya egolu biri olarak görmeni istemem beni ama ustduzey mekaniklere sahip bir oyuncuyum.
Euw ve TR svlerinde diamond hesaplarım vardı çoğu ban yedi veya satıldı gitti.
Zaten bu zamana kadar doğru dürüst bir PC veya internetim olmadı.
Neyse bunları anlatmam anlamsız.
Zamanı gelince konuşuruz anlaşırsak yaparız.

Yeni konular

Geri
Yukarı